Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 copper nickel flange ] eşleşme 320 Ürünler.
ASTM B466 Bakır Nikel UNS C70600 Boru hattı sistemi için Slip On Flange Bağlantısı
| Ürün adı: | Bakır nikel flanşı |
|---|---|
| Ürün Tipi: | Vida dişli flanş |
| Boyut: | 3/4'' |
Bakır Nikel Dirsek ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3" 20Bar
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanş 300LB NPS20 C70600 Petrol Gazı Boru Hattı için Soket Kaynaklı Flanş |
|---|---|
| Boyut: | 3/4 |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
C71500 Bakır Nikel Dövme Kör Flanş 4"-48" 150-2500# Kimya Endüstrisi İçin Test Edildi
| Ürün adı: | Bakır nikel flanşı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -29°C ila 400°C |
| Flanş Tipi: | Kaynak Boyunlu |
C44300 C46400 C70600 C7060X C71500 CuNi90/10 Bakır Nikel Pirinç Flanş
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
RF Bakır Nikel Çelik Flanşlar ASTM A105 ASME 16.9 Cuni C70600
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
C11500 C10910 Uns C70600 Bindirmeli Ortak Flanşlı Bakır Nikel Boru Ek Parçaları
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
Bakır Nikel Kaydırmalı Flanş Kalıp boru armatürleri Denizcilik profesyonelleri için
| Basınç Değeri: | 150#, 300#, 600#, 900#, 1500#, 2500# |
|---|---|
| Standart: | ANSI, DIN, JIS, BS, EN |
| Paketleme: | Ahşap Sandıklar, Paletler, Ahşap Kutular, Kartonlar, Kontrplak Sandıklar, Paket |
ASTM B466 UNS C70600 Slip-On flanş konnektörü Bakır ve nikel flanşlar
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
Kaynak Borusu Bakır Nikel Çelik Flanşlar 1 '' 150 Sınıf RF ASTM A105 Cuni C70600
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
Kaynaklı Bakır Nikel Dövme Flanşlı Ortak Boru Ek Parçaları 1/2" - 48"
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |

