Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ round copper nickel bar ] eşleşme 259 Ürünler.
Bakır Nikel Dirseği EEMUA 146 Dirseği, Yarıçapı, 10 BAR
| Ürün adı: | DIN 86090 Bakır Nikel LR Dirsek – 2.5D Yarıçap, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
EEMUA 146 C7060x Bakır Nikel Dirsek
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Model numarası: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | İhracata Değer Ambalaj |
Dikişsiz ASTM B111 6 "Sch40 CuNi 90 10 C70600 C71500 Tüp Bakır Nikel Boru
| Seviye: | Cooper |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
| duvar kalınlığı: | Özelleştirilmiş |
C12000 Özel Boyutlu Endüstriyel Bakır Nikel Boru Kaynağı 2 '' AC Boru
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Sanayi |
C12000 Özel Boyutlu Endüstriyel Bakır Nikel Boru Kaynağı 2 '' AC Boru
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Sanayi |
3 '' 1/2" Bakır Nikel Levha Kırmızı Saf Bakır Nikel Levhalar
| Marka adı: | TOBO |
|---|---|
| Seviye: | Bakır |
| Genişlik: | 20~2500mm |
3 '' 1/2 "5mm Bakır Nikel Levha Kırmızı Saf Bakır Nikel Levhalar
| Marka adı: | TOBO |
|---|---|
| Seviye: | Bakır |
| Genişlik: | 20~2500mm |
Bakır Nikel Levha Sıcak Satış Kırmızı Saf Bakır Levha3'' 1/2 2'' 3''
| Marka adı: | TOBO |
|---|---|
| Seviye: | Bakır |
| Genişlik: | 20~2500mm |
Sıcak Satış Bakır Nikel Levha Kırmızı Saf 4x8% 99,9 Bakır Levha Levhalar
| Marka adı: | TOBO |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi |
| Genişlik: | 20~2500mm |
Monel 400 Sıcak Satış Bakır Nikel Levha Kırmızı Saf 4x8 %99,9 Bakır Levha Levhalar
| Marka adı: | TOBO |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi |
| Genişlik: | 20~2500mm |

