Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ weld copper nickel pipe ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "weld copper nickel pipe" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
C70600 derecesi bakır nikel boru duvar kalınlığı 0.065 inç 0.5 inç
| Basınç Değeri | 1000 Psi'ye kadar |
|---|---|
| Paketleme | Palet, Tahta Sandık |
| Basınç | 600 |
| duvar kalınlığı | 0,065 İnç - 0,5 İnç |
Özel kalınlıklı bakır nikel dirseği montajı - eşsiz performans
| Kalınlığı | Özel |
|---|---|
| Standart | ASME, ANSI, DIN, JIS, vb. |
| Ürün Adı | Bakır Nikel Dirsek |
| Bağlantı | kaynaklı |
Metal Butt Saldırma Dirseği Bakır Nikel Alaşım Tüp Fittings T-shirt için Klima
| Material | Copper Nickel |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 - 3000 PSI |
| Head Code | Round |
| Surface Finish | Pickled, Sand Blast, Passivation |
Müşteri Gereksinimleri Anodlanmış ve palet üzerinde paketlenmiş bakır nikel tüpü
| Uzunluk | Özel |
|---|---|
| Dış çapı | Özel |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Western Union |
80mm 100mm Yuvarlak Şekil Parlak Cilalı Bakır Nikel Boru Monel 400
| Malzeme | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut | 1/2"-48" |
| Ürün adı | Bakır Nikel Boru |
| çap | 3mm-800mm/özel |
Mükemmel boru bağlantıları için hassas tasarlanmış bakır nikel dirseği
| Bağlantı | kaynaklı |
|---|---|
| Uygulama | boru montajı |
| İşleme Teknolojisi | Kırmacılık |
| Ürün Adı | Bakır Nikel Dirsek |
Altıgenli Bakır Nikel Çubuk 8.9 G/cm3 yoğunluk Çeşitli Uygulamalar
| Standard | ASTM / ASME SB 111 |
|---|---|
| Length | 1000mm To 6000mm |
| Shape | Round, Square, Hexagonal |
| Density | 8.9 G/cm3 |
Inconel 800HT B407 Alın Kaynaklı Bakır Nikel Boru 100mm 80mm 1'' 3'' 2'' 1/2
| Seviye | Cooper |
|---|---|
| Başvuru | Klima Veya Buzdolabı, Yağ Soğutucu Borusu, Su Borusu, eşanjör, klima vb. |
| Tip | Inconel800HT |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |

