Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ weld copper nickel pipe ] eşleşme 1224 Ürünler.
C71500 10mm Bakır Nikel Boru Cuni 70/30 Kaynaklı Bakır Nikel Boru Boru
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
Duvar kaynaklı bakır nikel dirseği armatürleri endüstriyel için
| Boyut: | Özel |
|---|---|
| Bağlantı: | kaynaklı |
| Malzeme: | Bakır nikel |
6m Cuni 90/10 yuvarlak tüp 419mm 16 inç Büyük çaplı bakır nikel borusu
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |
419mm 16 inç Büyük Çaplı Bakır Nikel Boru Kaynak 6m CUNI 90/10 Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
C70600 1.5mm Kalın Bakır Nikel Boru Cuni 90/10 Dikişsiz Bakır Nikel Boru
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
C70600 9.5mm Kalın Bakır Nikel Boru Cuni 90/10 Dikişsiz Bakır Nikel Boru Dayanıklı
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
419mm 16" Büyük Çaplı Bakır Nikel Boru Kaynak 6m Cuni 90/10 Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
ASTM B111 C70600 C71500 Bakır Nikel Boru CuNI90/10 Bakır Boru
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
CuNi 90/10 C70600 Dikişsiz Bakır Nikel Boru OD 20mm SCH XXS Bakır Nikel Boru
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
Bakır Nikel Boru Montaj CuNi 70/30 UNS C71500 Eksantrik Redüktör 90 Derece Dirsek Tee
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Ürün adı: | boru montajı |
| Bağlantı: | Kaynak |

