Tüm ürünler
Bakır-Nikel Kalıp Flanşlar CuNi 70/30 Bakır Nikel Alaşımı Fiyat Soket Kaynak Flanş ASME B16.5 Sınıf 150
| Sertlik: | HB 90-110 |
|---|---|
| Level: | 1 |
| Use: | Machanical parts |
Yüksek sıcaklıkta korozyona dayanıklı Bakır Nikel Monel K500 Bar 70/30 Katı Bar 1/2 "-48"
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Çubuk |
Bakır Pres Dirsek Kuzey Amerika Pazarı 1/2" ila 4" bakır boru bağlantı parçaları
| Bağlantı: | Kaynak |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | gaz |
Bakır Nikel Boru 20mm 25mm Kare Pirinç Bakır Boru1/2mm 2mm Bakır Nikel BoruYüksek Kalite %99 Saf
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Su borusu |
| Malzeme: | Cu Min %99.90 |
Endüstrideki su boruları için ipli bağlantı su sistemi
| Standart: | ANSI JIS DIN |
|---|---|
| Bağlantı: | dişli |
| Boyut: | DN20 |
Standart Nakliye Paketi Bakır Nikel Eşdeğer Ti, Filtralı Bağlantılı
| Boyut: | DN20 |
|---|---|
| Kaynağı: | Şangay, Çin |
| teslimat: | miktar göre |
3/4 "OD Bakır Nikel Alaşımlı Tüpler SCH40 C71500 Alaşımlı Dikişsiz Tüp ASTM B111
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |
ASME B16.11 Paslanmaz Çelik 4 Yollu Soket Kaynaklı Çapraz Boru Bağlantısı 3/4 "Branş Bağlantısı
| Ürün adı: | Çapraz Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Standart: | ASTM A403 |
| İplik aralığı: | 14 TPI |
Çin Fabrikası Özelleştirilmiş Kürt Fitting Cooper Nickel Tee Reducing 1/2 "SCH20- SCH40
| Ürün Adı: | Cooper Nikel Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Ürün Türü: | Redüksiyon Tee |
| Boyut: | 1/2" veya Özelleştirilmiş |

