Tüm ürünler
20 Bar 45 Derece Dirsek EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Ürün adı: | 45 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
16 Bar Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel 90 Derece Alın Kaynağı 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3" 9010
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
1.5D Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 6" 3.5mm 9010
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
SR 1.0D 45 Derece Dirsek EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Ürün adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
CUNI Çelik Boru Ek Parçaları Dirsek C70600 45/90/180 Derece 1 - 24 "Dikişsiz Dirsek
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Tüp montaj uygulamaları için profesyonel bakır nikel dirseği
| şekli: | dirsek |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Paket: | Ahşap kasa |
Endüstriyel sınıf Nikel Dirsek Ek Parçaları ISO Sertifikalı Kimyasal Direnç Üretim Tesisleri 45 Derece Soket Kaynağı
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C71640 Bakır Nikel Dirseği 45 Derece Kısa Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım Yarım
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Ürün Adı: | dirsek |
Boru bağlantıları için ANSI standardıyla dayanıklı bakır nikel dirseği
| Basınç: | Yüksek basınç |
|---|---|
| MOQ: | 1 parça |
| Kalınlığı: | Özel |

