Tüm ürünler
Nikel Alaşımı Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Tüp Üretimi
| Üretim Gücü: | 275 N/mm2 (dak) |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Bakır Boru Ek Parçaları |
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
Nikel Alaşımı Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Tüp Üretimi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Şekli: | yuvarlak |
| Dayanıklılık: | özel |
METAL Dikişsiz çubuk C70600 90/10 Bakır Nikel CuNi Yüksek sıcaklık Yüksek basınç
| Spesifikasyon: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
|---|---|
| Kompozisyon: | % 90 bakır,% 10 nikel |
| yoğunluk: | 8,94 gr/cm3 |
Yüksek Kaliteli Bakır Tüp Bakır Çubuk Pancake Bobin Hava Kondisyonu Bakır Tüpler ve Fittings
| Çapraz: | 1/4 inç |
|---|---|
| Malzeme sınıfı: | Cu-Ni 90/10 |
| çap: | 3mm-800mm/özel |
ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Tolerance: | Customizable |
|---|---|
| Warranty: | 1 year |
| Material: | Copper Nickel |
C70100 70/30 90/10 Soğutma için bakır çubuk
| Yüzey: | Standart |
|---|---|
| Üretim Gücü: | 275 N/mm2 (dak) |
| Korozyon Direnci: | Harika. |
C71300 CuNi25 Bakır Nikel Çubuk 3000mm Bakır-Nikel Alaşımlı Çubuk Sıcak Haddelenmiş Cilalı
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Çubuk |
1/2 Sert 1/4 Sert 1/8 Sert 99.9% Saf Bakır Yuvarlak Çubuk Endüstriyel için dökme Kırmızı Bakır Çubuk
| Uygulama: | Çubuk |
|---|---|
| Malzeme sınıfı: | Cu-Ni 90/10 |
| Manyetik özellikler: | manyetik olmayan |
Cu Ni 90/10 Bakır Nikel Çubuk Tel Çeşitli Şekiller Uzunluklar ASTM Standart Parlak Mat Finish
| Uzunluk: | 1000mm'den 6000mm'ye |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak, Kare, Altıgen |
| Form: | Çubuk, Çubuk, Tel |
Çekim Gücü Bakır Nikel Bar Cu Ni 90/10 Çubuklar HB 90 Maksimum dayanıklılık için sertlik
| Sertlik: | 90 HB (maks.) |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm'den 6000mm'ye |
| Erime noktası: | 1350°C (2460°F) |

