Tüm ürünler
C71500 Bakır Nikel Dövme Kör Flanş 4"-48" 150-2500# Kimya Endüstrisi İçin Test Edildi
| Ürün adı: | Bakır nikel flanşı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -29°C ila 400°C |
| Flanş Tipi: | Kaynak Boyunlu |
ANSI B16.5 CuNi 70/30 C71500 Kimyasal Uygulamalar için Bakır Nikel Flens 150#-1500#
| Ürün adı: | Bakır nikel flanşı |
|---|---|
| Ürün Tipi: | Boyun alın kaynaklı flanş |
| Bakır içeriği: | %70 Bakır |
ASME B16.5 CuNi 70/30 Yuvarlak Metal Kör Flens 150#-1500# Endüstriyel Düz Boru Plakası
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
|---|---|
| Teknik: | Döküm |
| Teknoloji: | Dövme, döküm vb. |
ASTM B16.5 C70600 CuNi 90/10 Dövme Soket Kaynak Flanşı 4"-48" 150#-1500#
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
|---|---|
| Boyut Aralığı: | 1/2 inç ila 48 inç |
| Basınç: | 16 bin |
ASME B16.9 Kaynaklı Flanşlı Çinko Kaplamalı Yüzeyli Bakır Nikel Flanş
| Ürün adı: | Bakır nikel flanşı |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Bağlantı: | Kaynak |
Saldırma Bağlantısı Tipi Zenk kaplamalı Flanşlı Bakır Nikel Flanş
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Connection Type: | Welding Flanged |
| Coating: | Black Paint, Yellow Transparent, Cold And Hot Dip Galvanizing |
Denizaltı elektrik santralleri için 1500 basınç değerli açık deniz kör flensleri
| Surface Treatment: | Anti-rust Paint, Oil Black Paint, Yellow Transparent, Zinc Plated, Cold And Hot Dip Galvanized |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Coating: | Black Paint, Yellow Transparent, Cold And Hot Dip Galvanizing |
UNS C70600 CUNI 9010 Flanş Bakır Nikel Alaşımı 2" 300# SCH40 WN Flanş
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
Kaydırma Bağlantısı Bakır Nikel Flanş - Siyah Boya ile kaplanmış
| Face Type: | Raised Face, Flat Face, Ring Type Joint |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Pressure Rating: | 150#, 300#, 600#, 900#, 1500#, 2500# |
Bakır Nikel Cu-Ni 90/10 Uns C70600 Çelik Flanşlar
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |

