Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 3000 copper nickel fittings ] eşleşme 162 Ürünler.
Boru montajı 90 derece SW/TH 3000LB ASTM A182 F316L ASME B16.11 Bakır Nikel Dirseği
| Ambalaj bilgileri: | karton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15WORKSDAY |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Metal boru kapağı varış Bakır Nikel Yeni Kıç Kaynağı Bağlama Kapağı dökme
| Türü: | boru kapağı |
|---|---|
| Kurulum Türü: | dişli |
| Üreticisi: | Nibco |
C70600 CuNi 9010 Butt kaynak dirseği, EEMUA 146 Standart, BW LR Bakır Nikel Fittings
| Ürün adı: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Sıcaklık Değeri: | 400°F |
| Garanti: | 1 Yıl |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Ürün adı: | Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek – ASME B16.9, Sınıf 3000 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
CUNI ASTM B466 UNS C70600 1.5D 90° 3'' 10Bar Dirsek ASME B16.9
| Ürün adı: | 1.5D Yarıçaplı Dişli Bakır Nikel Dirsek – ASTM B466M |
|---|---|
| Boyut: | 3/4 |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Paslanmaz çelik Karbon çelik bakır Nikel 1-1/4 '' Akış kontrolü için Redüksiyon Tee Fit
| Tarzı: | Azaltma/Eşit |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çelik Boru Bağlantısı |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik/Karbon Çelik/bakır Nikel |
Toptan Sıhhi Tesisat Klima Bakır Kaynak Boru Ek Parçaları Redüktör Kaplin
| İsim: | Kaynak Dirseği |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| Boyut: | 2" veya Özelleştirilmiş |
METAL Bakır Nikel Fittings Stub Ends Inch ASME B16.9 Lap Joint Stub End
| Features: | Easy to install, Durable |
|---|---|
| End Type: | Butt Weld |
| Size Range: | 1/2 |
Çin Fabrikası UNS C71500 1/2"-4" 3000# Soket kaynak birleştirme özelleştirilmiş
| Adı: | Soket Kaynaklı Kaplin |
|---|---|
| Malzeme: | C71500 |
| Boyut: | 1/2"-4" |
Çin Fabrikası Kuper Nikel C70600 90/30 1/2 "-4" 3000# İplenmiş Koplama Özel
| Adı: | Soket Kaynaklı Kaplin |
|---|---|
| Malzeme: | C70600 |
| Boyut: | 1/2"-4" |

