Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 3000 copper nickel fittings ] eşleşme 162 Ürünler.
TOBO 3000# Yüksek basınçlı tesisat ve endüstriyel uygulamalar için 3/8 "NPT Hex Baş boru kapağı
| Application: | Pipe Fitting |
|---|---|
| Temperature Rating: | Up to 400°F |
| Country Of Origin: | USA |
Çin Fabrikası Cooper Nikel Kalıp Fitting Threaded Union Cuni 70/10 1/2 "-4" 3000LB Özel
| Adı: | Birlik |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 1/2"-4" veya Özelleştirilmiş |
En kaliteli Cooper Nickel Union C70600 70/10 1/2"-4" 3000LB Özel
| Adı: | Birlik |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 1/2" veya Özelleştirilmiş |
En kaliteli Cooper Nickel Union C70600 90/30 1/2 " 3000LB
| Adı: | Birlik |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 1/2" veya Özelleştirilmiş |
ANSI B16.9 Ahşap Kasa Paketi CuNi 90/10 Bakır Nikel Dirseği Montajı
| Ürün: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Uzunluk: | özelleştirilmiş |
| Sıcaklık Değeri: | 450°F'ye kadar |
ASME B16.9 Endüstriyel boru montajı için profesyonel bakır nikel boru dirseği
| Ürün: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Ambalaj: | KARTON |
| Yüzey İşlem: | Cilalı |
Gümüş Kısaltma Tee Uygulama Yüksek Sıcaklık Performansı 400°F Rating
| Sıcaklık derecesi: | 400°F |
|---|---|
| Bağlantı Tipi: | Dişli/Soket |
| Boyut: | 1/2''~Özelleştirilmiş |
1-24" dikişsiz bakır nikel dirseği 45/90/180°, EEMUA C70600 CuNi 90/10 70/30
| Ürün adı: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Standartlar: | ASTM B466, ASTM B111, ASTM B122 |
| Bağlantı: | Kaynak |
Güvenlik ve Çevre Dostu Bakır Boru Kapağı ASTM B466 C70600 3'' STD
| Ürün adı: | Bakır nikel kapağı |
|---|---|
| Packaging Type: | Wooden case |
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
CUNI 70/30 Mükemmel Sıfırlama Performansı Bakır boru kapağı ASME B16.9 1/2 inç SCH60
| Ürün adı: | Bakır nikel kapağı |
|---|---|
| Ambalaj tipi: | Ahşap kasa |
| Kafa kodu: | Yuvarlak |

