Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 con reducer ] eşleşme 319 Ürünler.
C70600 90/10 Bakır Nikel Çapraz Boru Montajı ANSI B16.9 1/2 "-4" Endüstriyel
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru Çapraz |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Basınçlandırma: | 3000 psi |
Butt kaynak armatürleri C70600 CuNi 9010 ELBOW BW LR 45/90 Deg bakır nikel dirseği
| Menşe yeri: | ÇIN |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak Kasa |
STM B466(151) UNS C70600 CuNi 90/10 LR/SR 45/90 Deg bakır nikel dirseği
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak Kasa |
EMMUA Bindirme Bağlantısı Saplama Ucu 90/10 C70600 C70600 Bakır Nikel Saplama Ucu Bağlantı Parçaları
| İsim: | Bakır Nikel Saplama Ucu |
|---|---|
| Malzeme: | CUNI 9010 |
| Boyut: | DN 50 veya özelleştirilmiş |
C70600 90/30 Bakır Nikel Birleşim Parçası, 1/2" 3000LB, Endüstriyel Kullanım İçin En İyi Kalite
| Ürün adı: | Bakır Nikel Ek Parçalar |
|---|---|
| Standart: | Asma |
| GW: | Yüksek |
Bakır Nikel Flens Bağlantısı ASTM B466 UNS C70600 Flens Bağlantısı
| Compressive Strength: | strong |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Connection: | Welding |
ASTM B152 ALAŞIM CUNI UNS C70600 C71500 KAYNAK BOYUNLU FLANŞ
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
C70600 Bakır Nikel 90-10 dirseği 45 DEG 1" SCH STD dirseği armatürleri
| Bağlantı Tipi: | Alın Kaynağı, Soket Kaynağı, Dişli |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Kalınlığı: | Özel |
C70600 Malzeme Boru hattı için bakır nikel dirseği DIN GB ISO JIS standartlarında bağlanın
| Kurulum Yöntemi: | Butt Weld |
|---|---|
| Uygulama: | Deniz, deniz, gemi yapımı |
| Yüzeyi bitirin: | Turşu, kum patlaması, pasivasyon |
Bakır Nikel Cu-Ni 90/10 Uns C70600 Çelik Flanşlar
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| BOYUT: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Flanşlar |

