Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 con reducer ] eşleşme 319 Ürünler.
Klima Parçaları Redüksiyon T Bağlantısı UNS 70600 EEMUA 146 SEC.2
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
İplik Nikel Kaplama Pirinç 1/8 İnç Dişi Azaltma T
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
2.5mm-19mm EEMUA 146 SEC.2 Redüksiyon T Rakoru UNS 70600
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
SGS UNS 70600 Alın Kaynaklı Redüksiyon Tee 1"-36" EEMUA 146 SEC.2
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 Eksantrik Boru Redüktörü
| Şekil: | Eksantrik |
|---|---|
| Fiyat terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| paket: | Standart denize uygun ihracat paketi veya gerektiği gibi |
Bakır Nikel Düşürücü Uydurma C70600 Eksantrik Boru Düşürücü Alın Kaynaklı Bağlantı
| Şekil: | eşmerkezli |
|---|---|
| Fiyat terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| paket: | Standart denize uygun ihracat paketi veya gerektiği gibi |
C70600 Kaynaklı Konsantrik / Eksantrik Redüksiyon Rakoru
| Şekil: | eşmerkezli |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| paket: | Standart denize uygun ihracat paketi veya gerektiği gibi |

