Tüm ürünler
Bakır Nikel Boru 20mm 25mm Kare Pirinç Bakır Boru1/2mm 2mm Bakır Nikel BoruYüksek Kalite %99 Saf
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Su borusu |
| Malzeme: | Cu Min %99.90 |
3/4 "OD Bakır Nikel Alaşımlı Tüpler SCH40 C71500 Alaşımlı Dikişsiz Tüp ASTM B111
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |
6m Cuni 90/10 yuvarlak tüp 419mm 16 inç Büyük çaplı bakır nikel borusu
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |
Yüksek hassasiyetli nikel dikişsiz borular Uzunluğu hassasiyet mühendisliği için 6-12m
| Ürün: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| İç çap: | Özelleştirilmiş |
| Birleştirme yöntemleri: | Kaynak, lehimleme, lehimleme |
Üretici Garantili Kalite Dikişsiz Nikel Boru, Çeşitli Malzemeler Mevcut
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| paket: | Standart Denize Uygun Paket |
| Garanti: | 1 Yıl |
Özelleştirilmiş Kare Bakır Nikel Boru - 2 inç Dikişsiz, C71500 Alaşım, Sch10-Sch160
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Renk: | Hafif gümüş rengi olan kırmızımsı kahverengi |
| Kalınlık: | 0.1mm~300mm |
Bakır Nikel Boru Monel K400 Monel Yuvarlak Çubuk Monel K500 Mükemmel Korozyon Direnci
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
90/10 Bakır Nikel Tüpleri & Incoloy 800 Bakır Tüp, B163, 20mm/75mm 2'/3'
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır, Nikel |
| Biçimlendirilebilirlik: | İyi |
C70600 Bakır Nikel Borusu - %99 Saf, 20mm/25mm Kare, 1/2mm-2mm Duvar Kalınlığı
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Dış çap: | DN10~DN900 |
| Yüzey bitirme: | Cilalı veya Değirmen Kaplama |
Özel İhtiyaçlara Göre Boyut/Uzunluk/Logo/Paket Ayarlı Özel Şekillendirilebilir Bakır-Nikel Borular
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Bağlantı: | Dişli |
| Kaplama: | T/T,L/C |

