Tüm ürünler
Otomotiv Endüstrisi Bakır Nikel Boru, Pürüzsüz Yüzey ve Yüksek Çekme Dayanımı
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -200°C ila 400°C |
| Yoğunluk: | Yaklaşık 8,9 g/cm³ |
1/2 inç 24 inç çaplı bakır nikel boru 600 uygulama için basınç
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Çapraz: | 1/2 inç - 24 inç |
| Çekim Gücü: | Yüksek |
Yumuşak Yüzey ve Yüksek Çekim Gücü Bakır Nikel Tüp Otomotiv Endüstrisi için
| Yüzey: | Yumuşak |
|---|---|
| Basınç Değeri: | 1000 Psi'ye kadar |
| Paketleme: | Palet, Tahta Sandık |
C71500 70/30 yuvarlak bakır nikel tüpü DN15-DN1200 dikişsiz CUNI borusu
| Sınıf: | EEMUA 144 |
|---|---|
| Türü: | SMLS Borusu |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı?: | Alaşım |
ASTM B466 CuNi 90/10 3/8 İnç İnce Duvarlı Bakır Nikel Isı Değiştirici Borusu Özel Boyut
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| çap: | 3mm-800mm/özel |
| Çekme Dayanımı: | Yüksek |
Bakır Nikel boru CUNI 90/10 ASTM B111 C70600 C71500 Büyük çaplı dikişsiz
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |
| Bağlantı: | Kaynak |
UNS C70600/C71500 Mükemmel korozyon direnci olan bakır-nikel borusu
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| GW: | Yüksek |
| Şekil: | Yuvarlak, kare, dikdörtgen |
UNS C70600 UNS C71500 dikişsiz bakır nikel borusu ASTM B466 Yüksek korozyon direnci
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Isıl İşlem Görebilirlik: | İyi |
| Yüzey bitirme: | Pürüzsüz, turşu ve yağlanmış |
ASTM B466 UNS C70600 Yüksek Performanslı Uygulamalar İçin Bakır-Nikel Boru Hattı
| Anahtar kelime: | Bakır Boru Ek Parçaları |
|---|---|
| kafa kodu: | kare |
| Korozyon direnci: | Deniz suyuna ve endüstriyel korozyona karşı yüksek direnç |
Bakır Nikel Tüp Dikişsiz 6 "SCH40 Bakır Nikel Tüp C70600 C71500 C12200
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Boru |

