Tüm ürünler
N07718 K500 Nikel Alaşımlı Yuvarlak Çubuk Bakır Nikel alaşımı 718 bar
| İsim: | yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Şangay, Çin |
| Marka: | TOBO |
Binalar için SGS Yuvarlak Inconel 718 Bakır Nikel Çubuk
| İsim: | yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Marka: | TOBO |
| Malzeme: | Ni+Fe+Cu+diğer |
METAL yuvarlak kare bakır nikel d çubuk ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
Yüksek miktarda yuvarlak çubuk bakır nikel çubuğu kaynak ve kesim için ASTM standardı
| Isı İleticiliği: | 26 w/mk |
|---|---|
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
ASTM B111 C70600 C71500 Bakır Nikel Çubuk CuNI90/10 Altın Alaşımlı Bakır Nikel Çubuk
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Çubuk |
Özel Boyut CuNi 9010 C70600 boru armatürleri Bakır-Nikel Alaşımlı Çelik Saf Bakır Çubuk
| Length: | 12 inches |
|---|---|
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
| Diameter: | 1/4 inch |
Bakır Nikel Çubuk 80mm Yuvarlak Şekil Parlak Cilalı Bakır Nikel Çubuk C10100 C10400
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün adı: | Bakır Nikel Çubuk |
Nikel Alaşımı Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Tüp Üreticisi
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
|---|---|
| Diameter: | 1/4 inch |
| Keyword: | Copper Pipes Fittings |
%99,9 Saflıkta Özelleştirilmiş Düz Bakır Çubuklar / Çubuk C11000 C10200
| İsim: | yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Şangay, Çin |
| Marka: | TOBO |
CuNI90/10 Altın Alaşım Bakır Nikel Çubuk ASTM B111 C70600 C71500 Bakır Nikel Çubuk
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2"-48" |
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Çubuk |

