Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 copper nickel elbow ] eşleşme 212 Ürünler.
C70600 Malzeme Boru hattı için bakır nikel dirseği DIN GB ISO JIS standartlarında bağlanın
| Kurulum Yöntemi: | Butt Weld |
|---|---|
| Uygulama: | Deniz, deniz, gemi yapımı |
| Yüzeyi bitirin: | Turşu, kum patlaması, pasivasyon |
C70600 90 Deg LR 1/2'' SCH80 BW Boru Fittings En Düşük Fiyat Cu-Ni 9010 Dirseğindeki Bakır Nikel
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
C70600 Bakır Nikel 45 Derece Soket Dirsek 3/4" 3000# Boru Bağlantısı
| Başvuru: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek C70600 CuNi 9010 Alın Kaynaklı Ek Parçaları Dirsek
| Açı: | 90° |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi |
| Bağlantı: | dişli |
EMMUA Bindirme Bağlantısı Saplama Ucu 90/10 C70600 C70600 Bakır Nikel Saplama Ucu Bağlantı Parçaları
| İsim: | Bakır Nikel Saplama Ucu |
|---|---|
| Malzeme: | CUNI 9010 |
| Boyut: | DN 50 veya özelleştirilmiş |
Metal Nikel Fittings, Cu-Ni 90-10 C70600 Yüksek Basınçlı Fittings Bakır Nikel ELBOW
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Samples: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynak Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları EEMUA 146
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 Bakır Nikel 90-10 dirseği 45 DEG 1" SCH STD dirseği armatürleri
| Installation Method: | Butt Weld |
|---|---|
| Uygulama: | Deniz, deniz, gemi yapımı |
| Surface Finish: | Pickled, Sand Blast, Passivation |

