Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 copper nickel elbow ] eşleşme 212 Ürünler.
Bakır Nikel 90/10 Boru Ek Parçaları 180 Derece LR Dirsek ANSI B16.9
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel Flanş C70600 C71500 Kalıp Flanş
| Product Name: | Conc Reducer |
|---|---|
| Material: | CuNi7030 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 Cu-Ni 90/10 Dirsek, 90°/45° Açı, 1/2" Boyut, SCH 10S, ISO Onaylı
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | Pürüzsüz, salamura veya müşteri ihtiyacına göre |
| Tip: | Düz Bakır Boru |
CUNI ASTM B466 UNS C70600 1.5D 90° 3'' 10Bar Dirsek ASME B16.9
| Ürün adı: | 1.5D Yarıçaplı Dişli Bakır Nikel Dirsek – ASTM B466M |
|---|---|
| Boyut: | 3/4 |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Ürün adı: | Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek – ASME B16.9, Sınıf 3000 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Kıç kaynak armatürleri 90 derece uzunluk yarıçapı C70600 Bakır Nikel 90/10 dirseği 1/2 " SCH 10S dirseği
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg 2'' SCH40 Eşit dirsekler Butt kaynak armatürleri Bakır Nikel dirsek
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
Dirsek Kaplin Tee Pirinç Kırmızı Bakır Ek Parçalar Dişli Dövülebilir
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Model numarası: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | İhracata Değer Ambalaj |
Özelleştirilmiş Kare Bakır Nikel Boru - 2 inç Dikişsiz, C71500 Alaşım, Sch10-Sch160
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Renk: | Hafif gümüş rengi olan kırmızımsı kahverengi |
| Kalınlık: | 0.1mm~300mm |
C12000 Özel Boyutlu Endüstriyel Bakır Nikel Boru Kaynağı 2 '' AC Boru
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Sanayi |

