Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ c70600 copper nickel elbow ] eşleşme 212 Ürünler.
Tüp Fittings Malzemeleri için Yüksek Dayanıklılıklı Bakır Nikel Fittings UNS C70600/C71500
| Shape: | Fittings |
|---|---|
| Product Category: | Copper Nickel Fittings |
| Material: | Copper Nickel |
Özel Sıcak Dolaştırılmış C70600 Bakır Nikel Plakası CUNI Bobine 2 - 48mm 90-10
| Uygulama: | Klima Veya Buzdolabı, Yağ Soğutucu Borusu, Su Borusu, eşanjör, klima vb. |
|---|---|
| Türü: | Bobin |
| Uzunluk: | Gerekli |
C70600 Bakır Nikel Plakası CUNI Bobine 2 - 10-100mm 90-10 Özel Sıcak Dolaştırılmış
| Uygulama: | Klima Veya Buzdolabı, Yağ Soğutucu Borusu, Su Borusu, eşanjör, klima vb. |
|---|---|
| Türü: | Bobin |
| Uzunluk: | Gerekli |
C70600 90/10 Bakır Nikel Çapraz Boru Montajı ANSI B16.9 1/2 "-4" Endüstriyel
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru Çapraz |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Basınçlandırma: | 3000 psi |
45 derece dirseği uzun yarıçap DN12 1/2 inç STD ASME Bakır Nikel boru armatürleri
| Uygulama: | boru montajı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | Kaynak |
Alın Kaynak Parçaları C70600 CuNi 9010 Dirsek Alın Kaynak LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
UNS C70600 Cu-Ni 90/10 Bakır Nikel Çubuk Endüstriyel Uygulamalar için Çubuk Formu
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
|---|---|
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
| Shape: | Round, Square, Hexagonal |
Metal Bakır Nikel Tee C70600 CuNi 90/10 Tee Üretici ve Tedarikçisi
| Temperature Rating: | -20°C to 120°C |
|---|---|
| Surface: | Paint Spraying |
| Technology: | Casting |
Bakır Nikel C70600 90 Derece Soket Dirsek 3/4 "3000 # Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
C70600 Tüm Boyutları Özelleştirin 2 İnç 2,5 İnç Bakır Nikel 45/90 BW SR Dirsek
| Açı: | 90° |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi |
| Bağlantı: | dişli |

