Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ eemua 146 copper nickel elbow ] eşleşme 148 Ürünler.
C71640 Bakır Nikel Dirseği 66-30-2-2 90 Derece Kısa Yarıçap 1/2 " SCH 10S Butt kaynak armatürleri
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Ürün Adı: | dirsek |
C71500 Bakır Nikel Dirseği 70-30 180 Derece Kısa Yarıçap 1/2 " SCH 10S Dirseği Butt kaynak armatürleri
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
ASTM B466 90/10 70/30 Özelleştirilebilir 45 90 Derece Anti-Biofouling Bakır Nikel Dirseği
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Paketleme: | karton |
| Liman: | Şangay, Ningbo, vb. |
16 Bar Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları EEMUA 146
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynak Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
2.5mm-19mm Bakır Nikel Dirsek Yuvarlak Su Borusu Ek Parçaları HDPE Sigortalı UNS 70600 Tee Bağlantı Parçasının Azaltılması
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 Bakır Nikel Dirseği 90/10 Dn50 Soket kaynak dirseği
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
ASTM A234 WPB B16.9 Bakır Nikel Dirseği Dikişsiz Uzun Yarıçap Ve 90 / 45/180 Derece Kaynatılmış
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |

