Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ eemua 146 copper nickel elbow ] eşleşme 148 Ürünler.
24 "Bakır Nikel Alın Kaynaklı Eksantrik Redüktör Boru Bağlantı Parçası
| Şekil: | Eşmerkezli/ Eksantrik |
|---|---|
| Fiyat terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| paket: | Standart denize uygun ihracat paketi veya gerektiği gibi |
METAL Cu-ni dirseği LR BW 20 Çelik OD Bakır Nikel kaynak EQUAL
| Baş kodu: | yuvarlak |
|---|---|
| Bağlantı: | Alın Kaynağı, Soket Kaynağı, Dişli |
| Renk: | Gümüş |
45 / 90 / 180 Derece 1 - 24" Dikişsiz Dirsek EMMUA 90/10 70/30 C70600
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel C70600 90 Derece Soket Dirsek 3/4 "3000 # Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
Bakır Nikel Tee UNS C71500 Deniz ve Deniz Su Hizmetleri İçin Dikişsiz
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
Bakır Nikel Ek Parçaları 2 "X 1" STD Weldolet Fitting UNS C70600 ASTM B151
| İsim: | Soket Kaynak Dirseği |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 2" X1" veya Özelleştirilmiş |
Bakır Nikel Bağlantı Elemanları C70600 Cuni90/10 Weldolet Sockolet Dişli 1/2" 3000lb Çelik Weldolet
| İsim: | Soket Kaynak Dirseği |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| BOYUT: | 2" X1" veya Özelleştirilmiş |
7030 Bakır Nikel Boru Ek Parçaları 8" 90 LR Dirsek 4.5mm Alın Kaynaklı Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Codo Cobre 90 Derece Dirsek Özel Bakır Pres Ek Parçaları 90 Derece Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
90 Derece Dirsek Codo Cobre 90 Derece Dirsek Özel Bakır Pres Bağlantı Parçaları Yüksek Kalite
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| BOYUT: | 1"-36" |

