Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ eemua 146 copper nickel elbow ] eşleşme 148 Ürünler.
Bakır Nikel 90/10 Boru Ek Parçaları 180 Derece LR Dirsek ANSI B16.9
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Alın Kaynak Parçaları C70600 CuNi 9010 Dirsek Alın Kaynak LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel C70600 90 Derece Soket Dirsek 3/4 "3000 # Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
C70600 Cu-Ni 90/10 Dirsek, 90°/45° Açı, 1/2" Boyut, SCH 10S, ISO Onaylı
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | Pürüzsüz, salamura veya müşteri ihtiyacına göre |
| Tip: | Düz Bakır Boru |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Ürün adı: | Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek – ASME B16.9, Sınıf 3000 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Dirsek Kaplin Tee Pirinç Kırmızı Bakır Ek Parçalar Dişli Dövülebilir
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Model numarası: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | İhracata Değer Ambalaj |
SR 1.0D 45 Derece Dirsek EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Ürün adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
LR 45 derece dirseği 1/2''- 36" boru armatürleri CuNi 9010 Bakır Nikel dirseği
| Ürün Adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1/2"-36" |
C70600 boru armatürleri bakır nikel 45 / 90 derece kaynak Erkek Kadın dirseği
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | dirsek |
CuNi 9010 Boru Ek Parçaları Soket Kaynaklı Bakır Nikel Alaşımlı 45/90 Derece Dirsek
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | dirsek |

