Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ eemua 146 copper nickel elbow ] eşleşme 148 Ürünler.
Cu-Ni9010 90 derece dirseği LR Butt kaynak çelik boru armatürleri dirseği
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
Bakır Nikel Alaşım Dirseği C70600 Cuni 90/10 90deg Kısa Yarıçaplı Boru Bend Butt kaynak boru armatürleri
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
En Düşük Fiyat Cu-Ni 9010 Elbise Bakır Nikel C70600 90 Deg LR 1/2'' SCH80 BW Boru Fittings
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
Bakır Nikel Butt kaynak armatürleri C70600 CUNI 9010 Bağlama için 90 derecelik dirseği borusu montajı
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
C70600 Bakır Nikel 90/10 Dirseği 90 Derece Uzun Yarıçap 1/2 " SCH 10S Dirseği Butt kaynak armatürleri
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Ürün Adı: | dirsek |
20 Bar 45 Derece Dirsek EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Ürün adı: | 45 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel Boru Ek Parçaları 45 Derece Alın Kaynaklı Dirsek 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| Ürün adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel 90 Derece Alın Kaynağı 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3" 9010
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel Düşürücü Uydurma C70600 Eksantrik Boru Düşürücü Alın Kaynaklı Bağlantı
| Şekil: | eşmerkezli |
|---|---|
| Fiyat terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| paket: | Standart denize uygun ihracat paketi veya gerektiği gibi |
C70600 Bakır Nikel 90/10 dn50 Soket kaynak dirseği, EEMUA 146 SEC.1 Standart, Boyut: 1/2
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |

