Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ eemua 146 copper nickel elbow ] eşleşme 148 Ürünler.
EEMUA 146 C7060x Bakır Nikel Dirsek
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Model numarası: | Bakır Nikel 9010 |
| Ambalaj bilgileri: | İhracata Değer Ambalaj |
EEMUA 146 C70600 9010 45 Deg SCH10-160 Butt kaynak armatürleri Bakır Nikel dirseği
| Ürün Adı: | dirsek |
|---|---|
| Ürün Türü: | Bakır Nikel Dirsek |
| Boyut: | 3/4" |
EEMUA 146 C70600 Cuni 9010 Dirseği Kıç Kaynak LR 45/90 Deg Bakır Nikel Dirseği
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
SR 45 derece dirseği EEMUA 146 SEC.1 3" 2,5 mm Cuni 9010 Bakır Nikel dirseği
| Ürün Adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
CuNi dirsek Dikişsiz Kaynaklı Konsantrik Eksantrik Redüktör EEMUA 146 C7060x Bakır Nikel 9010 C70600
| Malzeme: | Bakır nikel |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| özel: | Özel Destek |
Bakır Nikel Dirsek, ASTM B466, UNS C70600, 1.5D Yarıçap
| Ürün adı: | 1.5D Yarıçaplı Dişli Bakır Nikel Dirsek – ASTM B466M |
|---|---|
| Boyut: | 3/4 |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Bakır Nikel Dirseği EEMUA 146 1.5D 90° 3'' SCH40 Dirseği ASME B16.9
| Ürün adı: | 1.5D Yarıçaplı Dişli Bakır Nikel Dirsek – ASTM B466M |
|---|---|
| Boyut: | 3/4 |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Bakır Nikel Dirseği EEMUA 146 Dirseği, Yarıçapı, 10 BAR
| Ürün adı: | DIN 86090 Bakır Nikel LR Dirsek – 2.5D Yarıçap, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Alın Kaynak Parçaları EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 DİRSEK BW LR 45/90 Derece bakır nikel Dirsek
| Ürün adı: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Basınç: | Yüksek basınç |
| Şekil: | Yuvarlak |
1.5D Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 6" 3.5mm 9010
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |

