Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
2.5mm-19mm EEMUA 146 SEC.2 Redüksiyon T Rakoru UNS 70600
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
EEMUA 146 SEC.2 Redüksiyon Tee Bağlantısı Alın Kaynaklı Bağlantı Parçaları
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Klima Parçaları Redüksiyon T Bağlantısı UNS 70600 EEMUA 146 SEC.2
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
UNS 70600 Redüksiyon Te Bağlantı Parçası 1"-36" Bakır Redüksiyon Te
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
ANSI B16.5 Sınıf 300LBS WT2.5mm 2" Cuni 90/10 Bakır Alaşımlı Çelik Kaynak Boynuz Flange
| Ürün Adı: | Bakır Nikel Flanşlar |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır nikel |
| Boyut: | 1/2"-36" |
2.5mm-19mm Bakır Boru İçin Dişli Kapak UNS 70600
| Ürün adı: | Bakır Kapak |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boy: | 1"-36" |

