Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
Çevirme ve Makine Aracı Yağı Boru hattı Metal Kondisyonu için Bakır Bobin / Bakır Tel Borusu
| Ürün adı: | Bakır Nikel Tel |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Parlak, Pürüzsüz |
| Çekme mukavemeti: | 300 - 600 MPa |
CuNi C71500 Boru Bağlantı Parçası 90D 45D 1/2" Uzun Yarıçaplı Dirsek Sch80 ASME B16.9 SCH40
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
45 / 90 / 180 Derece 1 - 24" Dikişsiz Dirsek EMMUA 90/10 70/30 C70600
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Dikişsiz Dirsek Cuni Çelik Boru Ek Parçaları UNS 70600
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
CuNi 90/10 ANSI B16.9 SCH40 Uzun Yarıçap 90 derece Dirsek Boru Bağlantı Parçası
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
ASTM B366 Monel 400 WPNC 45/90/180 Derece LR Dirsek BW CuNi Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Dikişsiz Kaynaklı Konsantrik Eksantrik Redüktör EEMUA 146 C7060x Bakır Nikel 9010 C70600
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
A234 Wp5 Alaşımlı Çelik Boru Ek Parçaları 90 Derece LR Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Karbon Çelik Dirsek
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
20 Bar 45 Derece Dirsek EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Ürün adı: | 45 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |

