Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 Bakır Nikel Dirsek 90/10 90 Derece 1/2" SCH 10S Dirsek Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynaklı Ek Parçaları EEMUA 146
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek Alın Kaynak Parçaları
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Alın Kaynak Parçaları C70600 CuNi 9010 Dirsek Alın Kaynak LR 45/90 Derece Bakır Nikel Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Codo Cobre 90 Derece Dirsek Özel Bakır Pres Ek Parçaları 90 Derece Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
90 Derece Dirsek Codo Cobre 90 Derece Dirsek Özel Bakır Pres Bağlantı Parçaları Yüksek Kalite
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| BOYUT: | 1"-36" |
Bakır Nikel Dirseği ASME/ANSI B16.5 6 Butt kaynak boru armatürleri 90/10 70/30 C30600
| Yüzey: | Boya püskürtmesi |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Standart: | ASME, ANSI, DIN, JIS, vb. |
2,5 mm Saplama Ucu Bağlantı Parçaları Bakır Nikel PN 20 2" UNS C70600
| İsim: | UZUN WN Saplama Ucu |
|---|---|
| Malzeme: | CUNI 9010 |
| Boy: | 2" veya özelleştirilmiş |
Isı İletilebilirliği ASTM B206 Kobber nikel iletken tel
| Isı İleticiliği: | 23 W/m·K |
|---|---|
| Standart: | ASTM B206, DIN 17664, EN 1652 |
| İletken Malzeme: | Bakır, CuNi |

