Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
1.5D Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 6" 3.5mm 9010
| Ürün adı: | 90 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel Dirsek SR 45 Derece 1.0D Dirsek EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Ürün adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| BOYUT: | 1"-36" |
Bakır Nikel Eşit Tee UNS C71500 SMLS Yüksek sıcaklık uygulamaları için Butt kaynak boru armatürleri
| Basınç: | Yüksek basınç |
|---|---|
| yürütme standardı: | HG/T20592-2009 |
| Tasarım Standardı: | ASME B16.22 |
Bakır Nikel Saplama Uçlu Flanş DN125 SCH10S Alaşımlı 102 Alın Kaynaklı Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | Saplama Sonu |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
STD Bakır Nikel Bindirme Bağlantısı Alın Kaynaklı Saplama Ucu Boru Bağlantı Parçası MSS SP43 4''
| Ürün adı: | Saplama Sonu |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Boru armatürleri dikişsiz bakır nikel 625 1.5D 6' '90 derece Sch40 uzun yarıçaplı çelik dirseği
| Temperature Level: | High Temperature |
|---|---|
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
| Packing: | Wooden case |
Bakır Nikel Tee UNS C71500 Deniz ve Deniz Su Hizmetleri İçin Dikişsiz
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
Filtreli başlık dökme demir bakır nikel kadın metal filtreli fit
| duvar kalınlığı: | özel |
|---|---|
| Boyut: | 1/2 inç |
| Basınç Değeri: | 150 PSI |
MSS SP43 4'' STD Bakır Nikel 70/30 Alın Kaynaklı Saplamalı Boru Yakası
| Ürün adı: | Saplama Sonu |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Hedef Tee UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088 3х2,5mm Alın Kaynaklı Ek Parçaları
| Ürün adı: | Yastık Tişörtü |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 1"-36" |

