Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
CuNi 90/10 boru ANSI B36.19 DN50 1.5MM ASTM B466 UNSCooper Nikel dikişsiz çelik boru
| Product Type: | Round Copper pipe |
|---|---|
| Types: | Seamless Stainless Steel Pipe |
| Type: | tube |
CUNI Çelik Boru Ek Parçaları Dirsek EMMUA 90/10 70/30 C70600 45/90/180 Derece 1-24 "Dikişsiz Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Nikel Alaşımlı Dirsek Konnektörleri ASME Sertifikalı Yüksek Sıcaklık Direnci Endüstriyel Uygulamalar 45 Derece Çeşitli Sınıf
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Metal Hedef Kırmızı Tee UNS C71500 SMLS DN 200X100 3X2.5mm Bakır Nikel Butt kaynak boru armatürleri
| Features: | Corrosion resistant, durable, easy to install |
|---|---|
| Finish: | Polished |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Yüksek Kalite Bakır Nikel döküm Butt kaynak Bağlama Kapakları Filmiş Boru Sonu Döşeme Kapakları Varış
| Country Of Origin: | USA |
|---|---|
| Size: | 1/2 inch |
| Wall Thickness: | customized |
UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 Yastık Tee 2.5mm Alın Kaynak Parçaları
| Ürün adı: | Yastık Tişörtü |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Ürün adı: | Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek – ASME B16.9, Sınıf 3000 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
ASTM B16.9 Mükemmel Boru Bağlantıları İçin Hassas Mühendislikli Bakır Nikel Dirsek
| Ürün adı: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| kafa kodu: | kare |
| Korozyon direnci: | Deniz suyu korozyonuna karşı yüksek direnç |
ASTM B466 Palet Üzerinde Paketlenmiş Eloksallı Bakır Nikel Boru Müşteri Gereksinimlerini Karşılar
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Cilalı |
| Dış Çap: | 6-813mm |
C70600 Cu-Ni 90/10 Dirsek, 90°/45° Açı, 1/2" Boyut, SCH 10S, ISO Onaylı
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | Pürüzsüz, salamura veya müşteri ihtiyacına göre |
| Tip: | Düz Bakır Boru |

