Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
ASTM A234 WPB B16.9 Bakır Nikel Dirseği Dikişsiz Uzun Yarıçap Ve 90 / 45/180 Derece Kaynatılmış
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
Endüstriyel Özel Bakır Nikel Dirseği 1/2 " 45 Derece Dirseği
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
UNS C70600 Bakır Nikel Dişli Boru Kapağı 2.5mm-19mm Bakır Boru İçin İyi Dayanıklılık
| Ürün adı: | Bakır Boru Kapağı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°F ila 250°F (-40°C ila 121°C) |
| Uyumluluk: | Diğer dişli bağlantı parçalarıyla kullanım için |
Bakır Nikel C70600 45 / 90 Derece Butting kaynak dirseği 1/2 " 3000# boru Ettings
| Malzeme: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Şekil: | dirsek |
| Bağlantı: | kaynaklı |
C70600 Bakır Nikel 90/10 dn50 Soket kaynak dirseği, EEMUA 146 SEC.1 Standart, Boyut: 1/2
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
Boru 90 derece ASME B16.11 Paslanmaz Çelik 3/4 Bakır Nikel Dirseği
| Liman: | Şangay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Basınç Değeri: | 3000 psi |
| Sınıf: | Cooper |
CuNi10Fe1Mn Bakır Nikel Eşanjör Tüpleri C70600 DNV BIS API PED
| Ürün adı: | Bakır Nikel Boru |
|---|---|
| ürün tipi: | Düz Bakır Boru |
| Malzeme: | Bakır nikel |
Dikişsiz Bakır Nikel Borular C70600 C71500 C12200 Alaşımlı Boru
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Başvuru: | Dikişsiz Bakır Boru |
180 derece dirseği bakır kaynak borusu montajı 180 derece dönüş bükme bakır borusu montajı
| Paking: | wooden case |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.5MM-19MM |
| Length: | customized |
7030 Bakır Nikel Boru Ek Parçaları 8" 90 LR Dirsek 4.5mm Alın Kaynaklı Dirsek
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 71500 |
| Boyut: | 1"-36" |

