Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
Bakır Nikel Dirseği EEMUA 146 Dirseği, Yarıçapı, 10 BAR
| Ürün adı: | DIN 86090 Bakır Nikel LR Dirsek – 2.5D Yarıçap, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Bakır Nikel ASTM B466 CuNi10Fe1.6mn 1.5D 90° 3'' dirseği
| Ürün adı: | ASME B16.11 Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek, Sınıf 3000, Dövme, Soket Kaynaklı veya NPT Dişli |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Bakır Nikel ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' SCH40 Dirsek ASME B16.9
| Ürün adı: | ASME B16.11 Bakır Nikel 2.5D Uzun Yarıçaplı Dirsek, Sınıf 3000, Dövme, Soket Kaynaklı veya NPT Dişli |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Avantaj: | Uygun kurulum ve bakım |
Bakır Nikel 90/10 Boru Ek Parçaları 180 Derece LR Dirsek ANSI B16.9
| Ürün adı: | dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
2.5mm-19mm Bakır Nikel Dirsek Yuvarlak Su Borusu Ek Parçaları HDPE Sigortalı UNS 70600 Tee Bağlantı Parçasının Azaltılması
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
1"-36" UNS 70600 Boru Bağlantı Parçaları Tee Dişli Bakır Tee Bağlantı Parçaları
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
16 Bar Bakır Nikel Dirsek EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Ürün adı: | 90 LR Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel Boru Ek Parçaları 45 Derece Alın Kaynaklı Dirsek 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| Ürün adı: | 45 Dirsek |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Bakır Nikel C70600 90 Derece Soket Dirsek 3/4 "3000 # Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
C70600 boru armatürleri bakır nikel 45 / 90 derece kaynak Erkek Kadın dirseği
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | dirsek |

