Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 2 5mm copper nickel fittings ] eşleşme 142 Ürünler.
UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088 3х2,5 mm Butt kaynak armatürleri Tee
| Ürün Adı: | Yastık Tişörtü |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Yastık Tee UNS C71500 SMLS DN 200x100 CuNi 9010, DIN 86088 3х2,5mm Alın Kaynaklı Ek Parçalar
| Ürün adı: | Yastık Tişörtü |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 Yastık Tee 2.5mm Alın Kaynak Parçaları
| Ürün Adı: | Yastık Tişörtü |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C71500 |
| Boyut: | 1"-36" |
Metal Bakır Borular Bakır Tüp CuNi 9010 C71500 / CuNi 70/30 Bakır Nikel Dikişsiz Tüp
| Kaplama: | Pirinç |
|---|---|
| Renk: | bakır rengi |
| Form: | boru |
Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç uygulamaları için dikişsiz C70600 90/10 Bakır Nikel CuNi borular - SCH80, 6M uzunluklar
| Kaplama: | Pirinç |
|---|---|
| Renk: | bakır rengi |
| Form: | boru |
SMLS Konsantrik Redüktör DN 200×100, CuNi9010 Alaşımlı 3×2,5mm, Alın Kaynaklı Yüksek Performans
| Ürün adı: | Kons Düşürücü |
|---|---|
| Uzama: | İyi |
| İşlenebilirlik: | İyi |
C70600 CuNi 9010 Butt kaynak dirseği, EEMUA 146 Standart, BW LR Bakır Nikel Fittings
| Ürün adı: | Bakır Nikel Dirsek |
|---|---|
| Sıcaklık Değeri: | 400°F |
| Garanti: | 1 Yıl |
2.5mm-19mm Tee Montaj Sıhhi Tesisat Bakır Tee Boru Redüktör Azaltılması
| Ürün adı: | Redüksiyon Tee |
|---|---|
| Malzeme: | UNS 70600 |
| Boyut: | 1"-36" |
Cu-Ni9010 90 derece dirseği LR Butt kaynak çelik boru armatürleri dirseği
| Uygulama: | boru hattı sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Bağlantı: | kaynaklı |
2"X1" 2.5mm UNS C70600 Kalıplı Nipel Bağlantı Parçası Bakır Nikel Dövme
| İsim: | Göğüs Ucu |
|---|---|
| Malzeme: | UNS C70600 |
| Boyut: | 2"X 1" veya Özelleştirilmiş |

